نمای کلی محصولات

ارده برسام

ارده ماده غذايي است که از کنجد پوست کنده، بو داده،برشته، نرم و سائيده شده تهیه ميشود كه روغن آن طي فرايندها، حذف نشده باشد . از ارده بیشتر برای وعده غذایی صبحانه استفاده می کنند تا انرژی لازم را برای تمام روز دریافت نمایند. این ماده غذایی مقوی فاقد هر گونه افزودنی، اعم از شیمیایی و غیرشیمیایی است و صددرصد طبیعی می باشد. ارده داري خواص فراوان سلامتي بخش مانند پيشگيري از بيماري هاي قلبي به سبب اسيدهاي چرب غيراشباع فراوان مي باشد.

حلوا ارده برسام

حلوا ارده یکی از مغذی ترین مواد غذایی صبحانه ما ایرانی ها محسوب می شود که سرشار از پروتئین،ویتامین B، D، E و حاوی اسیدهای چرب غیر اشباع است. حلوا ارده از ترکیب کنجد سائيده شده با شیره یا شکر تهیه می شود و هر گرم آن 5 کالری و 30درصد چربی دارد.

حلوا شکری برسام

حلوا شکری از انواع خوراکی های مقوی و محبوب است که امروزه در انواع طعم های مختلف تهیه می شود. در روش ساخت حلوا شکری از ارده فراوان، فروكتوز، لستين، هل و… استفاده می شود.

شهد های برسام

شیره خرما
شیره خرما خواص فراوان و ارزش غذایی بسیار بالایی دارد. مصرف این شیره برای صبحانه انرژی روز را تامین می کند .
شیره انگور
شیره انگور سرشار از خواصی است که در فصل پاییز نباید از خوردن آن غافل شد. شیره که از انگور گرفته می شود، دارای قند بالایی بوده و بسیار مقوی و ضد نفخ،انرژي زا و خون ساز مي باشد و در تقویت بنیه بدن تاثیر زیادی دارد.

طعم های موجود :

انگور
خرما

کرم ارده طعم دار برسام

ارده های طعم دار شامل سه طعم شكلات كاكائو، شکلات شیری،شكلات قهوه با روغن هاي گياهي ،ارده فراوان و بدون هيچگونه افزودني، صبحانه و ميان وعده اي لذیذ و مقوی می باشد .

طعم های موجود :

شکلاتی
شکلات شیری
قهوه

روغن های کنجد برسام

روغن کنجد ، یک روغن گیاهی بسيار غيراشباع و ارزشمند است که از دانه های کنجد گرفته می شود. از آن گذشته به عنوان یک روغن آشپزی در هند جنوبی استفاده می شود و به عنوان طعم دهنده خوش مزه در غذاهای خاور میانه، آفریقا و جنوب شرقی آسیا به کار می رود. یک عطر و مزه معطر متمایزی دارد. روغن استخراج شده از دانه کنجد در علم پزشکی نیز محبوبیت خاصی دارد. روغن كنجد به عنوان ملكه روغن ها شناخته مي شود.

مدل های موجود :

ارده
کنجد بکر
کنجد تصفیه شده

کنجد بو داده برسام

دانه کنجد یکی از بهترین انواع دانه های روغنی خوراکی غنی از پروتئین و از سالم ترین مواد غذایی جهان است که به رنگ سفید، قهوه ای و سیاه در طبیعت یافت می شود.

کنجد بار برسام

کنجد بار از ترکیب کنجد با شهد خرما و انگور تولید می شود و در کنار استفاده به عنوان میان وعده یا شیرین کننده همراه نوشیدنی هایی مثل چای، تغذیه بسیار کاملی برای انواع گروه های سنی و ورزشکاران می باشد.